V našo deželo se je čisto neopazno prikradla teta jesen. Prav prijazno nas je objela še s toplimi prav poletnimi žarki sonca, ohladila nam je le jutra in večere. Na travnike pa nam kljub lepim dnevom že trosi listja z dreves. Tako vreme je kot nalašč za preživljanje dopoldanskih uric na prostem in za aktivne sprehode. Otroci so tako v teh dneh Mestni trg polepšali s svojimi unikatnimi umetnijami, v naravi z velikim veseljem grabijo listje s čisto pravimi grabljicami, uživajo v različnih aktivnostih, se igrajo na dvorišču vrtca ter spoznavajo, raziskujejo in okušajo jesenske pridelke. Prihod tete jeseni pa so otroci iz skupin Pikapolonica, Medvedek, Ježek in Petelinček še posebej pozdravili s prepevanjem in plesom.  

Upamo, da nam bo teta jesen naklonjena in nam bo podarila veliko sončnih dni, da bomo lahko našo prelepo okolico še naprej občudovali in raziskovali z vsemi čutili.

risanje mestni trg 1

Katja Podobnik, svetovalna delavka

 grabljenjegrabljenje

DSCN4070DSCN4070

grabljenjegrabljenje