VVZ Ilke Devetak Bignami                                         dedek pismo

Prekomorskih brigad 1, Tolmin

Datum: 17.12.2018

Dragi otroci, sporočam vam, da bom prišel v vaš vrtec in sicer v sredo, dne 19.12.2018 ob 9.00 v Volče, ob 10.00 na Volarje.

V četrtek, dne 20.12.2018 bom v vrtcu v Tolminu od 9.00 do 12.00, popoldne ob 17.00 pa pripravljam presenečenje za otroke, ki so na enoti OŠ.

Moji palčki me stalno obveščajo, kako se vi obnašate v vrtcu, če upoštevate pravila in navodila ter se opravičite, če koga prizadenete. Še posebej pa me zanima, če lepo ravnate z igračami in jih po igri pospravite. Zelo mi je namreč hudo, če otroci uničujete igrače in trgate slikanice.

Če želite, da vam prinesem darila, se morate tudi vi potruditi.

Vesel pa sem, ker so mi palčki povedali, da ste prijazni, prisrčni in ljubeznivi otroci.

Komaj čakam, da vas vidim.

Vas starše pa prosim, da tega dne pravočasno pripeljete otroke v vrtec.

Vaš  Dedek Mraz