Obveščamo vas, da so otroci iz skupine Čebelice prispeli v Breginj. Med vožnjo so pozabili na domotožje, se zabavali in opazovali okolico. Po kosilu so napolnili bližnji gozdiček, ki pa ni kar navaden gozd, ampak je to škratova dežela. Ker so otroci dobrega srca, že z velikim navdušenjem škratom gradijo hišice.

Zaradi slabega signala se bodo poskusili javiti zvečer. Do takrat pa vas lepo pozdravljajo.

Otroci in vzgojiteljici vam sporočajo, da zaradi slabega signala ne morejo posredovati slik, se imajo pa zelo lepo, razigrano, ustvarjalno in povezovalno. Sprehodili so se do razgledne točke, gradili so hišice za škrate, imeli so najboljše kosilo, igrali so Abrahama, štafetne igre, uživali v popoldanski malici, metali žogo na koš, risali, iskali škrate in ko so zavohali vonj po pečenih palačinkah se mu niso mogli upreti. Skratka ni jim bilo dolgčas in po tako pestrem dnevu so tudi brž zaspali. 

Katja Podobnik, svetovalna delavka

IMG 1253 Large

IMG 1247 Large