Obveščamo vas, da bodo zunanje enote: Volče, Volarje in oddelki na OŠ v času novoletnih počitnic zaprti. Za otroke je poskrbljeno varstvo v centralnem vrtcu.

Glede na vpise otrok, bo centralni vrtec posloval:

• v petek 27.12 in ponedeljek 30.12 od 6.30 – 16.00
  • v torek 31.12 in petek 3.1.2020 od 6.30 – 15.30

Otroci so razporejeni v naslednje oddelke:

• v skupini Račka bodo otroci iz skupin: Polžek, Srnica, Račka, Zajček in Škrati
  • v skupini Mucek bodo otroci iz skupin: Miška, Pikapolonica, Ježek, Petelinček, Metuljčki, Čebelice in Zmajčki

JUTRANJE ZBIRANJE ( DO 7.00) OTROK IN POPOLDANSKO (OD 15.15 DALJE) JE V MUCKU. ODPRT BO TRETJI VHOD PRI RAČKI.

V kolikor je vaš otrok v času počitnic vpisan v vrtec in ga iz kakršnega koli razloga ne bo obiskoval, vas lepo naprošamo, da nas o tem pravočasno obvestite, zaradi naročanja in priprave prehrane.

OBVEŠČAMO VAS TUDI, DA BO OD 6.1.2020 DALJE, JUTRANJE IN POPOLDANSKO VARSTVO OTROK, KI JE BILO DO SEDAJ V POLŽKU, POTEKALO V SKUPINI MUCEK.

Želimo vam prijetno preživljanje prostih dni in vas pozdravljamo!

Uprava Vrtca Tolmin