VVZ ILKE DEVETAK BIGNAMI

PO E- POŠTI ALI PREKO NAVADNE POŠTE V ČASU

OD TORKA 14. 4. 2020 DO ČETRTKA 23. 4. 2020

Mali svet zasebni vrtec

VPISNICE DOBITE POD RUBRIKO ZA STARŠE (obrazci), ALI PA KLIKNITE TUKAJ: VLOGA ZA VPIS V VRTEC.

V KOLIKOR IMATE PRI TEM TEŽAVE, PIŠITE NA E NASLOV: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.  IN VAM BOMO VPISNICO POSLALI.

Vpisujemo le otroke, ki se bodo 1. 9. 2020  PRVIČ vključili v vrtec.

VPISNICE POŠLJITE NA NASLOV VRTCA:

VRTEC TOLMIN, PREKOMORSKIH BRIGAD 1, 5220 TOLMIN

ZA DODATNE INFORMACIJE LAHKO POKLIČETE SVETOVALNO DELAVKO NA TELEFON: 041 944 700

Hvala, ker nam zaupate vaše otroke. Potrudili se bomo, da se bodo v našem vrtcu prijetno počutili, da bodo skozi igro raziskovali, ustvarjali, pletli nove prijateljske vezi in se naučili spoštovanja tako narave kot drug drugega.