Spoštovani starši,

ker bomo zaradi koronavirusa ostali še nekaj časa doma, se bomo potrudili, da vam bomo v kuharskem kotičku, občasno objavili nekaj receptov za jedi, ki jih boste lahko doma pripravili skupaj z vašimi otroki.

Povabite jih in spodbujajte, da bodo sodelovali pri različnih opravilih. Lahko režejo, lupijo, gnetejo … Presenečeni boste, kaj vse zmorejo in znajo. Marsikaj se pa tudi mi lahko naučimo od otrok, skozi njihova vprašanja.

Naj vam bo v veselje z njimi kuhati in ustvarjati male kuharske mojstrovine. Če bodo pri pripravi sodelovali, bodo potem z veseljem tudi pojedli, kar boste skupaj skuhali.

Veseli bomo tudi fotografij vaših kuharskih priprav in izdelkov, ki nam jih lahko pošljete na mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled., če želite, da fotografije objavimo na spletu. V kolikor potrebujete dodatne nasvete pri kuhanju, pa pišite na naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Želimo vam veliko lepih trenutkov z vašimi najdražjimi. V mislih smo z vami.

Ostanite zdravi, ostanite doma.

Organizatorka prehrane in ZHR:

Nevenka Iaria

klikni na posamezni recept:

POLNOZRNATI PIRIN ZDROB S CIMETOM

ZDRAVI KORENČKOVI ŽEPKI