Spoštovani starši,

S ponedeljkom, 1. 6. 2020, se delo v vrtcu vrača v stanje pred epidemijo. Kljub sproščanju ukrepov, še vedno veljajo določeni priporočeni ukrepi NIJZ, za katere vas prosimo, da se jih držite:

• razkuževanje rok pred vstopom v vrtec (samo za odrasle),
  • otroci naj dosledno umivajo roke pred vstopom v igralnico,
  • upoštevajte priporočeno razdaljo med osebami 1,5 m,
  • priporočena je uporaba mask za odrasle,
  • uporabljajte vhode, ki so pred igralnico, ki jo obiskuje vaš otrok,
  • v vrtec prihajajo samo zdravi otroci,
  • igrač in drugih stvari otroci ne smejo prinašati v vrtec,
  • vsi tisti otroci, ki se s ponedeljkom, 1. 6., vračajo v vrtec, morajo prinesti podpisano IZJAVO, da so zdravi. Izjavo nam lahko posredujete tudi preko e- naslova  vrtca: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
  • Vsi starši, ki ste izjavo že oddali, vam tega ni potrebno ponovno prinašati.
  • v kolikor otroka ne bo v vrtec, vas prosimo, da nam to javite na telefon (05 3890 790) ali e - naslov vrtca, zaradi odjave prehrane.

Za otroke, ki v juniju ne bodo obiskovali vrtca, boste starši oproščeni plačila.

Jutranje in popoldansko varstvo otrok v centralni stavbi Tolmin, bo potekalo v skupini Mucek. Centralni vrtec bo posloval od 5.30 do 16.30. Na zunanjih enotah ostajajo odpiralni in zapiralni časi enaki kot pred epidemijo. Poskrbeli bomo za to, da ne bo druženja med skupinami, z izjemo jutranjega in popoldanskega varstva, kjer pa je skupno število otrok manjše.

Uporaba igral je s ponedeljkom dovoljena, kljub temu pa bomo dosledno upoštevali priporočila, da se bodo skupine na dvorišču izmenjavale in ne bo prihajalo do druženja skupin.

V vrtcu vedno skrbimo za vse higienske predpise, v tem obdobju pa smo jih še nadgradili z dodatnim razkuževanjem, s čimer bomo tudi nadaljevali.

Veliko nam pomeni tako zdravje otrok, kot tudi zaposlenih, zato vas naprošamo, da upoštevate priporočene ukrepe in v vrtec res pripeljete samo zdrave otroke.

Prilagamo vam tudi: