Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bodo od ponedeljka, 26. oktobra 2020, tudi vrtci na Tolminskem v skladu z navodili pristojnega Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport za predvidoma en teden zaprli svoja vrata. V času zaprtja vrtcev ste starši oproščeni plačila vrtca.

Za tiste otroke, ki jim starši v prihodnjem tednu ne boste mogli zagotoviti varstva, bo po sklepu župana Občine Tolmin Uroša Brežana, v minimalnem obsegu omogočeno varstvo v našem centralnem vrtcu v Tolminu. Prosimo vas, da ob prihodu v vrtec, v ponedeljek, 26. 10. 2020, prinesete tudi podpisano priloženo izjavo.

Verjamem, da boste z VSO SKRBNOSTJO presodili ali vrtec zares potrebujete ali lahko otroku zagotovite varstvo ter tako omogočite, da bodo varstva deležni tisti, ki ga res nujno potrebujejo.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo obveščali preko naše spletne strani.

Lep pozdrav in varujte svoje zdravje.