Zaradi razglašene epidemije in ukrepov vlade je vrtec odprt samo v centralni stavbi v Tolminu za tiste otroke, ki so prijavljeni v vrtec, ker jim zaradi svojih delovnih obveznosti starši ne morete zagotoviti varstva. Vrtec bo deloval v tej obliki, dokler bodo veljali vladni ukrepi za zamejitev širjenja covid-19. Za otroke, ki v tem času ne obiskujejo vrtca, ste oproščeni plačila.

Starši, ki ste upravičeni do nujnega varstva in ste svoje otroke že prijavili v vrtec, vam jih ni potrebno prijavljati še enkrat. Prosimo vas le, da redno sporočate, če prijavljen otrok ne bo prišel v vrtec.

Tisti starši, ki  niste prijavili svojega otroka v vrtec, boste pa potrebovali varstvo v prihodnje, morate prijaviti svojega otroka do petka do 14. ure na elektronski naslov vrtca Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. in ob prihodu v vrtec oddati priloženo izjavo.  Prav tako lahko otroka prijavite telefonsko ali preko maila med tednom, če boste potrebovali nujno varstvo.

Vse te prijave in odjave so bistvenega pomena, da lahko organiziramo delo vrtca čim bolj varno in racionalno. O vseh spremembah vas bomo obveščali čim bolj ažurno na naši spletni strani.

Hvala za vaše sodelovanje in upajmo, da bomo čim prej spet prešli na običajen način delovanja vrtca.