V centralni stavbi smo izvedli evakuacijo zaradi namišljenega požara. Ob 10.00 se je na hodnikih vrtca sprožil zvočni signal, ki je naznanil akcijo. Strokovni delavci smo umirjeno usmerili otroke do zbirnih točk, kjer smo preverili število vseh otrok in zaposlenih. Kmalu za tem pa so se že zaslišale sirene in na obe strani vrtca so pripeljali gasilci. Hitro so se pripravili in simbolično s topom iz kamiona “očistili” streho vrtca. Gasilce je spremljala tudi policija. Za tem smo vsi radovedno opazovali kaj vse se skriva v gasilskih in policijskih vozilih.

Gasilcem in policiji se za celoten prikaz zahvaljujemo in se veselimo nadaljnega sodelovanja.