Spoštovani starši!
V mesecu decembru je potrebno ponovno oddati vlogo za določitev znižanega plačila za vrtec za naslednje koledarsko leto 2013. Dosedanje odločbe o znižanem plačilu vrtca se namreč z 31. 12. 2012 iztečejo, s tem pa prenehajo biti pravna podlaga za izstavitev računov v naslednjem letu.

Vlogo na predpisanem obrazcu starši oddate na pristojnem CSD. Za pravočasno vložene vloge, za katere se bo staršem izdala odločba z veljavnostjo od 01. 01. 2013 do 31. 12. 2013 se bodo štele le tiste, ki bodo vložene do konca meseca decembra 2012.

V kolikor imate v vrtec vključena dva otroka ali več, je potrebno oddati tudi vlogo za subvencijo za drugega otroka, v kolikor želite, da vam le-ta pripada.

Opozarjamo vas tudi na morebitno preuranjeno oddajo vlog (nekateri starši so vlogo oddali že v novembru). Te vloge CSD zavrže, ker je o pravici do znižanega plačila za mesec december že odločeno. Torej, vlogo je potrebno oddati v decembru, nič prej in nič kasneje.

Vlogo poiščite na naslednji povezavi: http://www.mddsz.gov.si/