Tudi otroci iz našega vrtca so se pridružili posebnemu dogodku, ki je namenjen promociji športa, teka in gibanja. Odzvali smo se povabilu »Najmnožičnejši otroški tek – otroci tečejo,« ki nam ga je posredoval Olimpijski komite Slovenije. V petek, 10.aprila 2015 smo se preizkusili v teku na 100 metrov. Volčanski otroci so tek izvedli skupaj s šolarji v Volčah na igrišču. Na Volarjih so tekli vsi od najmlajših do najstarejših. 

Ponosni smo, da smo tudi mi lahko prispevali k najbolj množičnemu dogodku v Sloveniji.

Bernarda Likar, pomočnica ravnateljice

utrinki s teka

otroci iz skupin Ježek in Pikapolonica so skupaj odšli na športni park Brajda, kjer so tekli, tekmovali in se sprehajali.

 

 

                        

tek na Volarjih

 

                                     

Volčani so se športno razgibavali in tekli skupaj s šolarji