Spoštovani starši,

otroška prehrana mora biti skrbno načrtovana, zato jedilnike za otroke, ki potrebujejo dietno prehrano, načrtujemo za vsakega otroka posebej.

Če ima otrok strogo izločitveno dieto priporočamo osebno srečanje z organizatorko prehrane. Prav tako je zaželeno srečanje  tudi za vse  ostale diete.

Vsako novo šolsko leto je potrebno zdravniško potrdilo obnoviti, oziroma prinesti novo, kajti le na podlagi  tega bomo otroku lahko omogočali pravilno prehranjevanje.

V kolikor otrok, ki potrebuje dieto ne pride v vrtec, nam to dosledno sporočajte zaradi lažje organizacije dela, na telefonsko številko 031 685 393 – vodja prehrane in ZHR Nevenka Iaria ali 05 38 90 794 – kuhinja do 7. 30 ure.

V primeru kakršnihkoli vprašanj v zvezi s prehrano se prav tako obrnite na vodjo prehrane.

Hvala za razumevanje.

Vodja prehrane in zdravstveno                                                                           Ravnateljica

higienskega režima                                                                                                 Alenka Velušček

Nevenka Iaria