Vabimo vas na 1. srečanje staršev, ki bo v večnamenskem prostoru – telovadnici vrtca v Tolminu, v sredo, 24. avgusta 2016:

• ob 17.30 uri za starše otrok iz oddelkov : Srnica, Polžek, Račka, Mucek, Zajček, Miška, Medvedek in Pikapolonica
  • ob 18.30 uri za starše otrok iz oddelkov: Ježek, Petelinček, Metuljčki Čebelice, Sončki, Žabice, Sovice, Škrati in Zmajčki.

DNEVNI RED:

1. Strokovno predavanje na temo ʺ ʺMama, zmorem sam! Vzgajamo samostojne in odgovorne otroke ʺ bo predavala logopedinja Simona Levc;
  2. Srečanje in razgovor z vzgojiteljico in pomočnico vzgojiteljice v igralnici, v kateri bo vključen vaš otrok.

Za starše otrok iz zunanjih enot Volče, Volarje in OŠ Franceta Bevka, bodo za srečanje določeni prostori v centralni stavbi vrtca v Tolminu.

VSTOP V VRTEC JE POMEMBEN DOGODEK

V ŽIVLJENJU OTROKA IN STARŠEV.

Z MEDSEBOJNIM SODELOVANJEM

LAHKO TA DOGODEK NAREDIMO PRIJETNEJŠI.

Pričakujemo vas !

Alenka Velušček, dipl. vzgojiteljica,