Spoštovani starši !

Obveščamo vas, da bomo organizirali

CICIBANOVE IGRALNE URICE

KOMU SO NAMENJENE: otrokom, ki niso vključeni v redni program vrtca Tolmi (letnik 2011, 2012 in 2013)

KJE bodo potekale: v prostorih vrtca Tolmin

KDAJ: vsako sredo od 16.30 do 18.00 ure; pričetek 09. november 2016 do konca aprila 2017.

STROKOVNO VODENJE: vzgojiteljici

PROGRAM: Delo bo potekalo po programu, ki ima strokovno podlago v Kurikulumu za vrtce. Vsebina bo otrokom posredovana na primeren način – z igro. Igra je otrokova življenjska potreba. V njej se izraža otrokov intelektualni in socialni razvoj, čustveno doživljanje in osebnostne lastnosti.

V vrtcu bodo otroci spoznavali nove vrstnike, različne vrste materialov in didaktičnih igrač, različne tehnike dela… Spoznavali bodo vrtec. V primeru, da otroci ne bodo želeli ostati sami na igralnih uricah, vam priporočamo, da si le v začetku vzamete čas in ostanete z otrokom v igralnici.

Želimo, da bodo igralne urice otrokom v veselje in zabavo. Popestrile bodo njihov vsakdan, obisk v vrtcu pa bo združen z veselim pričakovanjem na nekaj lepega in novega.

O vseh podrobnostih poteka Cicibanovih igralnih uric boste obveščeni v sredo, 09.11.2016 ob 16.30 uri na uvodnem roditeljskem sestanku pred začetkom dejavnosti.

PRISPEVEK STARŠEV 15 € na mesec.

PRIJAVA: Prijavnico vam prilagamo, lahko si jo kopirate, izpolnite in pošljete, ali pa jo izpolnite v upravi vrtca Tolmin. Prijave sprejemamo do petka, 28.10.2016 do 12.00 ure.

Veselimo se srečanja z vami!

Alenka Velušček, ravnateljica

VVZ ILKE DEVETAK BIGNAMI TOLMIN                                    Šolsko leto 2016/17

Prekomorskih brigad 1, 5220 Tolmin

Tel/fax 05/38 90 790