Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

 
 
V mesecu februarju smo v skupini Sovica, za likovni natečaj, ustvarjali iz odpadne Kems embalaže. Nastale so čudovite sovice in ptičje krmilnice. Spoznavali smo zimska oblačila, jih razvrščali, sušili, se preoblačili in se z njimi igrali. Zaplesali smo tudi gibalno igro Peričice.
In že je prišla pomlad - praznovali smo jo skupaj s prijatelji iz skupine Žabica. Pomladno smo okrasili igralnico in bibliobus; pisane barve so nam prinesle veselje in razigranost. Hodimo na daljše sprehode in se lepo imamo. In še zadnja novica: v našo skupino smo dobili nenavadne živali. Imenujejo se Paličnjaki. Prav nič se jih ne bojimo in zanje lepo skrbimo.
 
                                                                   Lepo vas pozdravljajo Sovice, Marina in Tamara
 
nasl 11111111111