Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

MINI GLEDALIŠČE V VRTCU VOLARJE

»Branje je odlična zastonj zabava – vozovnica za kamorkoli in kadarkoli!«

                                                                                   (Boštjan G. - 'Pižama')

… in nas je popeljala v pravljični svet, ki smo ga prenesli tudi na gledališki oder. Zanimiva vsebina prebranih slikanic nas je spodbudila, da jih zaigramo, se vživimo vanje in ustvarimo nepozabne trenutke. Vaja dela mojstra in prekalili smo se v prave gledališke igralce. Otroci skupine Sovica so odigrali gledališko igro Dorina jajca, otroci skupine Žabica pa O goski, ki se je učila peti.

Igri smo obogatili s prepevanjem otroških pesmic ob spremljavi kitare. Veseli smo bili, da smo lahko po dolgem času medse povabili tudi »naše mame« in jim polepšali popoldan. Za naš trud smo prejeli bučen aplavz.

Z vami delimo nekaj utrinkov …

                                                                                                          Vzgojiteljice Vrtca Volarje

1

1111111