Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

Na zadnji sončni petek v maju smo se skupini Medvedek in Petelinček, ob zaključku šolskega leta, srečali s starši.

Skupini sta v zadnjem mesecu sodelovali pri projektu 'Turizem in mladi', preko katerega so Medvedki spoznavali reko Tolminko, Petelinčki pa poleg nje tudi reko Sočo. Tako je nastala idealna priložnost, da se vsi skupaj, z ladjo Lucijo odpeljemo na končni izlet proti sotočju teh dveh rek.
Dobili smo se na Mostu na Soči pred ladjico, kjer smo najprej opravili obveznosti in formalnosti - skupinsko fotografiranje :). Sledilo je vkrcavanje na krov, nato pa smo staršem zapeli nekaj pesmic, ki smo se jih skupaj naučili. Med plovbo so se otroci lahko spremenili v čisto prave kapitane in tudi sami poskusili vrteti krmilo, slišali pa smo tudi nekaj zanimivih zgodb pravega kapitana. Proti koncu plovbe smo na papirnate barčice napisali skrivne želje, ter jih ob koncu izleta spustili v reko.

Staršem in otrokom hvala za lepo in sproščeno druženje. Upamo, da se vam vse želje uresničijo! :)
 
Medvedki in Petelinčki
 
4 11111111111