Spoštovani starši,

Če bo vaš otrok v novem šolskem letu 2019/2020 potreboval dietno prehrano vas prosimo, da pravočasno poskrbite za zdravniško potrdilo in ga prinesite vsaj kakšen teden pred vstopom otroka v vrtec, da bomo lahko nabavili vsa potrebna živila in pripravili diete.

Za otroke, ki so že imeli dieto v preteklem šolskem letu, je prav tako potrebno obnoviti zdravniško potrdilo in ga pravočasno prinesti v vrtec, saj jim bomo le na podlagi tega lahko omogočili pravilno prehrano in ustrezno poskrbeli zanje.

Obenem vas naprošamo, da med letom redno skrbite za odjavo obrokov, v kolikor je vaš otrok odsoten. Številka telefona v kuhinji: 05/38 90 794  in mobilni telefon kamor lahko pošljete sporočilo: 031 685 393

Hvala za razumevanje.

Želim vam lepe in sproščene počitnice

                                                                                        

                                                                                    Organizator prehrane in ZHR

                                                                                           Nevenka Iaria