V Vrtcu Tolmin redno in resno spremljamo novice v zvezi s širjenjem okužb s koronavirusom. Da bi v največji možni meri preprečili prenos vseh okužb, izvajamo priporočene higienske ukrepe. Otroke navajamo na redno in pravilno umivanje rok, higieno kašlja, redno čistimo in zračimo prostore. Starše prosimo, da so dosledni pri umivanju rok pred vstopom v igralnico in da otroci ne nosijo igrač od doma.

Na podlagi priporočila Občine Tolmin o preložitvi prireditev v zaprtih prostorih (https://www.tolmin.si/objava/248043), smo v Vrtcu Tolmin sprejeli odločitev, da bomo odpovedali prireditve in dejavnosti, na katerih je prisotno več oseb ali se združujejo otroci iz različnih skupin. Do preklica ne bomo organizirali roditeljskih sestankov, srečanj s starši, nastopov za otroke, nastopov otrok, gledaliških oz. lutkovnih predstav ipd. Do preklica je odpovedana tudi cicitelovadba, prav tako bomo odpovedali tudi najem telovadnice vrtca za zunanje najemnike.

Hvala za razumevanje.

Martina Kenda, ravnateljica