Obveščamo vas, da bo od ponedeljka, 16. 3. 2020, dalje vrtec VVZ Ilke Devetak Bignami ZAPRT iz razloga zajezitve širitve koronavirusa.

Od ponedeljka, 16. 3. 2020,  dalje bo SAMO za NUJNE PRIMERE odprt oddelek, v enoti CENTRALNA STAVBA TOLMIN.

 Sprejemali bomo le zdrave otroke staršev, ki so dolžni opravljati delo pri delodajalcu in to izkažejo s pisnim potrdilom/izjavo delodajalca. Nujne primere poklicev smo določili na podlagi okrožnice MIZŠ, civilne zaščite in kriznega štaba Občine Tolmin:

  • zaposlenih v zdravstvu,
  • policiji,
  • vojski,
  • zaporih,
  • komunalnih službah,
  • živilskih trgovinah,
  • lekarnah,
  • domovih za ostarele,
  • redarstvih in
  • službah civilne zaščite.

V primeru, da je eden od staršev zaposlen v drugih poklicih ali doma (porodniška, bolniška, dopust, brezposeln, možnost varstva zaradi nenujnih del …), drugi pa v navedenih poklicih, MORA biti OTROK DOMA.

 Da bomo IZREDNO DEŽURSTVO pod POSEBNIMI POGOJI lažje organizirali vas prosimo, da nas obvestite o morebitni PRISOTNOSTI vašega otroka na e-naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. do nedelje, 15. 3. 2020, do 12.00. Brez potrdila/izjave delodajalca otroka v vrtec NE bomo sprejeli. Potrdilo oz. izjavo delodajalca lahko dostavite do torka, 17. 3. 2020.

Prosimo vas, da z VSO SKRBNOSTJO presodite, ali vrtec zares potrebujete ali lahko otroka kljub vsemu zaupate v drugo varstvo.

V vrtcu bomo uvedli poostreno higieno ter poseben protokol prihoda in odhoda otrok ter odraslih. Prosimo, da upoštevate naša navodila in pravila, v okviru katerih bomo delovali v kriznih razmerah.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo obveščali preko naše spletne strani www.vrtec.tolmin.si

HVALA ZA RAZUMEVANJE, SREČNO IN ZDRAVO!

 

Martina Kenda, ravnateljica