Kot ste najbrž zasledili, je bil sprejet Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, s katero bo prenehala veljati Odredba o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 19/20 in 22/20), ki je dovoljevala organiziranje nujnega varstva otrok. Vse šole in vrtci bodo od 16. marca 2020 do preklica popolnoma zaprti.

Zaradi zajezitve širjenja in obvladovanja epidemije COVID-19 je prepovedano zbiranje ljudi v vseh vzgojno-izobraževalnih zavodih, zato vrtec Tolmin od 16. 3. 2020 do preklica ne bo posloval. To pomeni, da smo za vsa vaša vprašanja dosegljivi samo na e-naslovu Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.in telefonski številki 041 601 220 (ravnateljica).

Informacije bomo objavljali na naši spletni strani. Pozivamo vse, da se držimo vseh navodil in priporočil, da se tveganje prenosa okužb med ljudmi zmanjša na najmanjšo možno mero. Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.

Martina Kenda, ravnateljica