Na podlagi Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih Vrtec Tolmin ostaja do preklica zaprt. Za otroke staršev, zaposlenih v poklicih, ki so opredeljeni v državnem seznamu nujnih poklicev, bo varstvo organizirano v okviru civilne zaščite. Vrtec Tolmin pri tem sodeluje in bo zagotavljal strokovno in drugo podporo. Varstvo otrok bodo izvajali strokovni delavci vrtca.

Starše prosimo, da svoje potrebe po varstvu otrok sporočijo svojemu delodajalcu, ki bo posredoval podatke Občini Tolmin.

Ker vrtec ne posluje, se lahko obračate na nas preko e-naslova Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. ali na telefonsko številko 041 601 220 (ravnateljica).

Martina Kenda, ravnateljica