Spoštovani starši,

z 18. majem je predvideno sproščanje ukrepov zaradi preprečevanja širjenja epidemije covid-19 na področju vrtcev. Ker bodo še vedno veljale različne omejitve, v vrtcu pričakujemo podrobnejša navodila pristojnega ministrstva do konca tedna, s katerimi vas bomo seznanili na spletnih straneh vrtca.

Prejeli smo sklep razširjenega strokovnega kolegija za pediatrijo, v katerem so opredeljene zdravstvene omejitve za postopno vključevanje otrok v vrtec. Te omejitve se nanašajo tudi na ostale družinske člane. Prosimo vas, da priložen sklep natančno pregledate in ugotovite, če zdravstveno stanje vašega otroka ali ostalih družinskih članov ne pomeni omejitve za obiskovanje vrtca v času trajanja ukrepov proti širjenju covid-19. Po potrebi se posvetujte z izbranim pediatrom ali osebnim zdravnikom.

ZDRAVSTVENE OMEJITVE ZA POSTOPNO VKLJUČEVANJE OTROK V VRTEC

Ostanite še naprej zdravi.

Martina Kenda, ravnateljica