Letos je čas malo drugačen, vendar nameni ostajajo enaki. V Volčah je že dolgoletna navada, da otroci iz vrtca, v decembru obiščemo starejše vaščanke in vaščane.  Škratki in Zmajčki jim polepšamo mesec december s pesmijo in voščilnicami, ki jih sami izdelamo, vanje pa napišemo novoletne želje. Vsi nas z nasmehom na obrazu pričakujejo, mi pa od njih odhajamo polni lepih, toplih in iskrivih občutkov.

Letos je malo drugačno leto… vendar Škratki in Zmajčki nismo pozabili na vaščanke in vaščane. Otroci so doma izdelali balončke, na eno staran okraska so narisali, na drugo pa napisali voščilo. Njihove balončke smo obesili na lipo na »placu«, ki jo je okrasila KS Volče.  Okraski pa veselo cingljajo tudi pred in v sami trgovini v Volčah. Prijazne trgovke so nam, kot vedno, ponudile roko sodelovanja.

Upamo, da bomo vsi Škratki in Zmajčki, ter njihovi starši, polepšali praznične dni vsem vaščanom in vaščankam.

Malo je treba, da dan postane svetlejši, bolj topel in poln lepe svetle ter zdrave prihodnosti.

 

VZGOJITELJICE, (ki so pridno obesile balončke)

Metka, Sabina, Maja , Nada

slika3

 

 

slika1

slika1

slika1