Pozdravljeni otroci,

danes sem obiskal vaš vrtec v Tolminu. Palčki so me že pred časom obvestili, da je večina otrok doma in je zelo malo otrok v stavbi vrtca v Tolminu.

Zaradi virusa, ki je zelo nevaren, lahko obiskujem otroke, vendar ne smem vstopati v stavbe vrtca. Danes sem tako potrkal na okna igralnic v vašem vrtcu in otrokom pomahal. Četudi ne smem do vas, vas nisem pozabil. Upam, da bo drugo leto boljše in vas bom zopet lahko obiskal po igralnicah.

V vrtcu sem za vse otroke pustil darila, tudi za tiste, ki ste v domačem varstvu. Počakala vas bodo v vaših igralnicah, dokler se ponovno ne vrnete v vrtec.

Vsem vam otrokom bi rad povedal, da sem zelo vesel kadar mi palčki poročajo, da ste prijazni, dobri otroci. Rad slišim, da igrače pospravljate za seboj in z njimi lepo ravnate. Zelo pa me zaboli pri srcu, če se igrače poškodujejo. Prav tako mi je hudo, kadar otroci jezikajo vzgojiteljicam in kadar niso prijazni do drugih otrok. Želim si, da ste vsi prijatelji med seboj in si pomagate.

Vem, da se vi zelo trudite, zato vas imam tako rad.

      Vaš  Dedek Mraz

01 Large

 

02 Large

 

03 Large

02 Large02 Large02 Large02 Large

08 Large

02 Large

02 Large

12 Large

02 Large02 Large

02 Large

17 Large

02 Large