Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

Toplo, hladno, mehko, trdo, bodeče, žgečkljivo … vse to občutimo, če hodimo bosi … po naši novi čutni poti…

Otroci spoznavajo svet preko vseh čutil, zato smo otrokom želeli ponuditi nove dražljaje in izkušnje tudi preko gibalnih aktivnosti. S pomočjo hišnika Igorja smo izdelali čutno pot iz naravnih materialov. Kdo si ne bi želel hoditi bos po kamenju, lubju, mivki, drevesnih storžih, smrekovih vejah, vodi, pokošeni travi, zemlji … občutiti, prepoznati, zaznavati, spoznavati različne materiale preko vseh svojih čutil in občutiti njihovo teksturo. Naša čutna pot nikoli ne sameva, saj jo vedno obiskujejo otroške bose nožice. Obiščite nas in doživite občutke čutne poti tudi vi.

Otroci in vzgojiteljice zunanje enote Volarje

02 Large

01a Large01a Large01a Large01a Large01a Large01a Large01a Large01a Large01a Large