Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

Leta in korake puščamo za seboj, le spomini ne tonejo v pozabo…

Pričarali smo si  čaroben mesec v katerem smo marsikaj lepega doživeli. Obiskala nas je pravljičarka Polona in nam predstavila kamišibaj Babica Zima, okrasili smo igralnico in postavili novoletno smrečico, izdelali smo lutke škratke in voščilnice ter pravljično knjigo, si ogledali lutkovno predstavo Smreka za medveda, skupaj s starši sodelovali pri okraševanju vaške smreke, se veselili dedka Mraza in zaplesali v soju prazničnih lučk.

»Cel kup reči smo počeli«, predvsem pa smo se skupaj lepo imeli…

Lepe in igrive praznike ter srečno novo leto vam želimo

Otroci in vzgojiteljice skupine Žabica in Sovica

5

 

11111

7