Vse informacije o izvajanju Evropske kohezijske politike 2014-2020 v Republiki Sloveniji najdete na spletni strani www.eu-skladi.si.

V podružničnem vrtcu Volče so nas obiskale živali- medved, zajec, veverica, miška in lisica, ki so v pravljičnem gozdu iskale smrečico. Ker so živali slišale, da v naše kraje prihaja Dedek Mraz, so ga želele pričakati z okrašeno novoletno smreko, pod katero bo Dedek Mraz odložil darila. Vendar pa je bila to za živali kar težka naloga, saj je pod vsako smreko domovala kakšna žival. Nazadnje jim je na pomoč priskočila miška, ki se je domislila, da ni potrebno posekati nobene smreke, ampak lahko okrasijo kar smreko, ki raste v gozdu. Živalim so pri krašenju novoletne smreke na pomoč priskočili tudi otroci in za prihod dedka Mraza pripravili okrašeno novoletno smreko. Ko je bila smrečica pripravljena pa smo na Dedka Mraza lahko le še čakali. Pričakali smo ga z velikim veseljem. Otrokom, ki jih v vrtcu ni bilo, pa smo odnesli darila kar na dom.

Otroci in vzgojiteljice iz vrtca Volče

DSCN0988 Large

DSCN0975 Large

DSCN0975 LargeDSCN0975 LargeDSCN0975 LargeDSCN0975 Large